Senzory

MINI UNI
_

Používané  Senzory

  • Senzory jsou základním kamenem IoT sítě. 
  • Sledují a měří řadu veličin. Baterie dokáže napájet senzor až několik let.

Senzory jsou základním kamenem IoT sítě. Zajišťují sběr nejrůznějších veličin, ale to není rozhodně jejich největší přednost. Senzory pro LoRaWAN se pyšní svojí možností bateriového napájení. Ve většině aplikací je životnost baterie mezi pěti a deseti lety.

Senzory vyrábí společnost Solidus Tech s.r.o., která má s jejich výrobou a vývoje bohaté zkušenosti. V současné době disponují širokým portfoliem produktů, jako jsou teploměry, vlhkoměry, srážkoměry, barometry, měřiče osvětlení, snímače kontaktů, čítače impulsů pro smart-metering, odečítací jednotky pro vodoměry, ultrazvukové snímače výšky vodní hladiny a snímače zatopení.

Rovněž neustále vznikají nové druhy senzorů v závislosti na individuálních požadavcích koncových zákazníků.

Mini UNI pro dálkový odečet vodoměrů SENSUS

Mini UNI – čítač impulsů s odečítací hlavou. Řešení určené pro dálkový odečet vodoměrů SENSUS. Kompatibilní s vodoměry SENSUS 420 a 612.

Mini UNI s plovákovým spínačem

Mini UNI – kontakt, určený pro detekci sepnutí. Řešení disponuje plovákovým spínačem, který sepne kontakt na základě zvednuté výšky vodní hladiny

Mini UNI teploměr pro potravinářský průmysl

Mini UNI teploměr pro potravinářský průmysl určen do prostředí, kde je kladen důraz na potravinářskou nezávadnost zařízení.

Mini UNI s magnetickým dveřním kontaktem

Mini UNI s magnetickým dveřním kontaktem – určeno pro sledování otevření/zavření dveří a oken. Při změně stavu zašle zprávu.

Mini UNI s průmyslovým teploměrem a vlhkoměrem

Mini UNI s průmyslovým teploměrem a vlhkoměrem – slouží k měření teploty a relativní vlhkosti. Zařízení měří teplotu od –25°C do 85°C a vlhkost od 0 – 99 % RV.

Mini UNI s ultrazvukovým senzorem

Mini UNI s ultrazvukovým senzorem – snímač pro měření vzdálenosti na bázi ultrazvukových vln vhodný pro měření výšky vodní hladiny. Měří v rozmezí 20 – 765 cm.

Máte zájem o spolupráci?

Ozvěte se nám a společně pro Vás najdeme řešení na míru.